• info@silvakon.com
  • +90 533 501 27 32

Jeneratör Konteyner

ISO Standartlarında B.I.C. Kodlu CSC plakalı Jeneratör Konteyner Kabinleri üretmekteyiz. Konteyner tipi ses izolasyon jeneratör kabinleri isteğe göre Özel veya ISO boyutlarında olup, DKP trapez sac ve iç izolasyon olarak taş yünü üzeri Galvaniz Perfore Sac malzemeden üretilmektedir. Jeneratör gücüne göre hava emiş ve atışlarda akustik panjur ve ses yutucu kaset alternatifleri mevcuttur. Konteyner tipi ses izolasyon jeneratör kabinlerinin en büyük avantajı; yüksek ses kesebilme özellikleri ve konteyner içinde jeneratöre servis edebilme imkanıdır. Konteyner tipi ses izolasyon kabinlerinde kritik tip susturucu kullanılmaktadır.

Modüler Jeneratör Kabinleri

Ses izolasyon kabinleri çoğunlukla küçük jeneratör uygulamalarında kullanılmaktadır. CNC tezgâhlarında işlenen sac, elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Bu sayede harici şartlardan etkilenmesi minimuma indirilmektedir. Kabin iç izolasyon malzemesi olarak ısıya dayanaklı akustik sünger malzeme kullanılmaktadır. Ses izolasyon kabinlerinde kabin içinde iki adet susturucu bulunmaktadır.

Gaz Jeneratörü Konteyner Kabinleri

Kojenerasyon (CHP) Tercihen ısı tüketimi olan yerlerde kullanılan ve aynı zamanda bölgeyi ısıtma ağını yararlı ısıyla besleyebilen elektrik enerjisi ve ısıyı üretebilen modüler yapılan bir sistemdir. Bu sistem kombine ısı ve güç sistemi ilkesine dayanmaktadır, bu sistemler için kullanılan kabinlerdir

Soğuk İklim Konteyner Kabinleri

Soğuk iklim koşulları için yapılan ısıtıcı ve hava damperlerinin olduğu ses izolasyonlu korunaklı kabinlerdir.